نیروانا با مهارت های زیر در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات

خدمات

آژانس تبلیغاتی نیروانا با تکیه بر جدیدترین و مدرنترین راه های تبلیغاتی که در دنیای امروز حرف اول را میزنند و در جهت توسعه کسب و کار مشتریان می باشد بهترین راهکارها را پیشنهاد داده و موفقیتی دائمی را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

توسعه نرم افزار

توسعه نرم افزار

تیم برنامه نویسی و توسعه نرم افزار نیروانا تمام نیازهای شما در خصوص برنامه های تحت ویندوز ، تحت شبکه و آنلاین با بهترین حالت ممکن برطرف می کنند

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

فعالیت بر روی شبکه های اجتماعی مختلف که باعث رونق و برندسازی کسب و کار شما می شود و در میزان فروش شما تاثیر به سزایی خواهد گذاشت

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

تیم گرافیک نیروانا متشکل از گرافیست های حرفه ای که در چند مرحله طوفان فکری ، روانشناسی رنگ ، ایده پردازی و طراحی با شما همراه هستند

طراحی سایت

طراحی سایت

ارائه دهنده راهکارهای نوین طراحی سایت با تمرکز بر روی طراحی سایت واکنشگرا . طراحی سایت خود را با طرح متفاوت و یکتا با ما تجربه نمایید.

هوش تجاری

هوش تجاری

هوش تجاری (BI) واژه ای است گسترده که فرآیندها، اسلوب، سنجش ها و سیستم های کسب و کار را در برگرفته و جهت مشاهده، تحلیل و درک بهتر اطلاعات پیرامون پیشینه، عملکرد جاری یا طرح های آتی یک سازمان به کار می رود.

ویدیو مارکتینگ

ویدیو مارکتینگ

بازاریابی محتوا نوعی بازاریابی است که به فرایند جذب مشتری بیشتر با استفاده از تولید محتوا می پردازد.در این روش سایت ها برای جذب مشتری بیشتر و یا نگه داشتن مشتریان قدیمی اقدام به تولید محتوا می کنند که این محتوا می تواند به شکل های مختلف باشد .

بهینه سازی و سئو

بهینه سازی و سئو

بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو امروزه یکی از مراحل مهم در طراحی وب سایت می باشد . سئو به معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص را حاصل می نماید.

تولید آموزش مجازی

تولید آموزش مجازی

گاهی افراد توانایی هایی دارند که علاقه به آموزش و به اشتراک گذاری آن با دیگر افراد جامعه دارند. آژانس تیلیغاتی نیروانا بستری را محیا کرده که شما عزیزان بتوانید با کمترین دغدغه و بالاترین کیفیت از لحاظ صدا و تصویر محتوای آموزشی خود را تولید کنند.

مشاوره برندسازی

مشاوره برندسازی

برای دیده شدن هر چه بهتر یک برند نیاز به برنامه ریزی اصولی میباشد که نوشتن این برنامه و نیز اجرای آن ها علاوه بر داشتن علم کافی نیاز به تجربه کافی نیز دارد نیروانا با استفاده از بسیاری از پلتفرم های خود اعم از تبلیغات اینستاگرامی (تولید محتوا، طراحی پیج)، طراحی سایت، ویدئو مارکتینگ و هوش تجاری برند شما را به قله موفقیت می رساند.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

امروزه هویت بصری نقش مهمی در برقراری ارتباط با مشتریان و شناساندن برند خود به آن ها دارد. آژانس تبلیغاتی نیروانا با ارائه ایده هایی تحت عنوان گرافیک مارکتینگ که شامل طراحی گرافیک (طراحی لوگو، طراحی پیج های اینستاگرامی) و ویدئو مارکتینگ (ساخت تیزرهای تبلیغاتی) می تواند کاری کند بهتر دیده شوید و در خاطرها بمانید.

توسعه نرم افزار

توسعه نرم افزار

آژانس تبلیغاتی نیروانا با در نظر گرفتن احتیاجات هر مشتری اقدام به ارائه پیشنهادهایی در خصوص نرم افزارهای مورد نیاز اعم از طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ماتی مدیا و یا توسعه نرم افزارهای موجود در مجموعه و بهینه سازی سایت می کند که هر کدام از این ها در جای خود می توانند گام بزرگی در پیشرفت مجموعه باشد.